• Ster_Tiguana_Hybrid_1300x260px-1-
  • Ster_Tiguana_1300x260px-1-_-1-

Blog

maraton_obecnosci920

Helios zaprasza na Maraton Obecności!

4 czerwca 2021

Sieć kin Helios zaprasza wszystkich fanów mocnych filmowych wrażeń na najnowszą odsłonę cyklu Nocne Maratony Filmowe! W piątek, 11 czerwca, wszystkie kina sieci w całej Polsce wypełnią się obezwładniającym strachem, mrożącą krew w żyłach grozą i zjawiskami paranormalnymi. W ciągu zaledwie jednej nocy zaprezentowane zostaną aż trzy części kultowej serii „Obecność”.

Jako pierwszy, o godzinie 23:00, wyświetlony zostanie kultowy horror „Obecność”, w którym para słynnych demonologów, Lorraine i Ed Warren, zmierzy się z potężnym demonem… Następnie widzowie zobaczą kolejną odsłonę tej słynnej serii – film „Obecność 2”, a zaraz po nim zaprezentowana zostanie długo wyczekiwana premiera „Obecność 3: NA ROZKAZ DIABŁA”.

Wyjątkowa atmosfera seansów oraz mrożące krew w żyłach tytuły, spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających amatorów grozy. Dzięki specjalnej procedurze i odpowiednio przeszkolonemu personelowi możliwe jest bezpieczne oglądanie najlepszych filmów na wielkim ekranie! Stosując się do wytycznych w salach dostępne będzie 50% miejsc, a akcja Nocnych Maratonów Filmowych “Dolewka Pepsi gratis” zostaje zawieszona

Sieć kin Helios zaprasza do zakupu biletów na najbliższe seanse w ramach cyklu Nocne Maratony Filmowe w kasach kin oraz na stronie: www.helios.pl/nmf_obecnosc (dokonując zakupu wcześniej, można wybrać najlepsze miejsca, a także – zaoszczędzić). Odważycie się na TAKĄ noc w kinie?

kino Helios

Zgłoś info!

Zauważyłeś utrudnienia na drogach?
Poinformuj nas sms-em lub mailem!

603 216 702 redakcja@radommoto.pl

Może Cię zainteresować:

  • Logo Jobsora

Kontakt