• Ster_Tiguana_Hybrid_1300x260px-1-
  • Ster_Tiguana_1300x260px-1-_-1-

Aktualności

4b4f8zderzenie_kozienicka

Zderzenie trzech aut

21 kwietnia 2021

 

Dziś, przed godz. 12 na ul. Kozienickiej doszło do zderzenia trzech pojazdów. Dwie osoby zostały przewiezione do szpitala.

 

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że od Radomia jechał volkswagen jetta. Kierowca chciał skręcić w lewo. Za nim jechał fiat punto, ale kierujący tym pojazdem prawdopodobnie nie zachował ostrożności  i uderzył w vw, a następnie zjechał na przeciwny pas i zderzył się z jadącym z naprzeciwka volkswagenem golfem. Ten trzeci samochód, w wyniku uderzenia wjechał do rowu. Dwóch kierujących pojazdami uczestniczącymi w zderzeniu trafiło do szpitala na badania.

Na tym odcinku drogi są utrudnienia.

 

Pijani ciągle są na naszych drogach

Każdego dnia policjanci zatrzymują nietrzeźwych kierujących pojazdami. Wczoraj ok. godz. 17 policjanci zauważyli w Starej Woli Gołębiowskiej w Radomiu mazdę, której kierowca mógł być pod wpływem alkoholu lub środka odurzającego. Wskazywał na to styl jazdy kierującego, który w pewnym momencie zjechał z drogi. Gdy policjanci podeszli do auta, wyczuli od kierowcy woń alkoholu. Po sprawdzeniu stanu trzeźwości okazało się, że 30-letni mężczyzna ma blisko 3 promile alkoholu w organizmie.

Nietrzeźwego kierowcę zatrzymali również grójeccy policjanci.

Patrolujący teren gminy Błędów zwrócili uwagę na busa jadącego lokalną drogą. Podejrzenia wzbudził styl jazdy kierowcy mercedesa. Zatrzymali auto do kontroli. Kierującym okazał się 37-letni mieszkaniec gminy Błędów. Badanie wykazało, że mężczyzna miał w organizmie ponad 1,5 promila alkoholu. Dodatkowo wyszło na jaw, że mężczyzna jest poszukiwany w celu odbycia kary aresztu.

 

Obaj kierowcy za nieodpowiedzialne zachowania odpowiedzą przed sądem. Za jazdę w stanie nietrzeźwości grozi kara pozbawienia wolności do lat 2 oraz utrata prawa jazdy.

Roman Furciński, źródło, fot.: KMP

Zgłoś info!

Zauważyłeś utrudnienia na drogach?
Poinformuj nas sms-em lub mailem!

603 216 702 redakcja@radommoto.pl

Może Cię zainteresować:

  • Logo Jobsora

Kontakt