• Ster_Tiguana_Hybrid_1300x260px-1-
  • Ster_Tiguana_1300x260px-1-_-1-

Aktualności

4b989predkosc_pomiar_kaskada

Pędzili niebezpiecznie na drogach

21 kwietnia 2021

 

Wysokimi mandatami, punktami karnymi i zatrzymaniem praw jazdy zakończyły się szarże kierowców, którzy nie zważali na ograniczenia prędkości i jechali o ponad 50 km/h za dużo w obszarach zabudowanych. Ukarani zostali mężczyźni i kobieta.

 

Nie można powiedzieć, że piratami drogowymi są tylko mężczyźni. Są kobiety, które nie pozwalają, żeby ich płeć została „w tyle�?. Świadczy o tym przypadek pani z powiatu grójeckiego.

W �?ęczeszycach, w gminie Belsk Duży, kobieta kierująca hondą jechała z prędkością 112 km/h w obszarze zabudowanym. Tym samy przekroczyła dozwoloną prędkość o 62 km/h. Za popełnione wykroczenie, zgodnie z obowiązującymi przepisami, straciła prawo jazdy na trzy miesiące i została ukarana wysokim mandantem karnym.

Tylko w weekend, grójeccy policjanci drogówki zatrzymali 7 praw jazdy kierującym którzy przekroczyli prędkość w terenie zabudowanym o 50km/h.

W Zwoleniu, policjanci namierzyli kierowcę bmw, który jechał w mieście z prędkością 118 km/h (o 68 km/h więcej niż obowiązywały znaki ograniczenia prędkości). 37-letniemu mieszkańcowi powiatu zwoleńskiego zatrzymano prawo jazdy na okres 3 miesięcy i nałożono mandat karny.

 

Policja przypomina, że w przypadku przekroczenia dopuszczalnej prędkości w obszarze zabudowanym o więcej niż 50 km/h kierowcy muszą się liczyć z zatrzymaniem prawa jazdy na trzy miesiące, mandatem w kwocie od 400 do 500 zł oraz 10. punktami karnymi.

 

Nieustannie apelujemy – jeździcie ostrożnie!

 

Szerokości na drodze! Bezpiecznej jazdy! I kulturalnej!

Roman Furciński

Zgłoś info!

Zauważyłeś utrudnienia na drogach?
Poinformuj nas sms-em lub mailem!

603 216 702 redakcja@radommoto.pl

Może Cię zainteresować:

  • Logo Jobsora

Kontakt