• Ster_Tiguana_Hybrid_1300x260px-1-
  • Ster_Tiguana_1300x260px-1-_-1-

Aktualności

44ed2dzierzkow_roboty_gorna

Utrudnienia na ul. Górnej, a będzie jeszcze gorzej

21 kwietnia 2021

 

Zwężony jest przejazd przez skrzyżowanie ul. Górnej z ul. Żurawią. Ruchem kieruje pracownik firmy wykonującej tam roboty wodociągowe. Przygotujcie się wkrótce na całkowite zamknięcie ul. Górnej.

 

Ul. Górna (os. Glinice) jest ulicą jednokierunkową, od ul. Słowackiego w stronę ul. Odrodzenia. Przy skrzyżowaniu z ul. Żurawią trzeba zwolnić, bo właśnie w ul. Żurawiej prowadzone są roboty wodociągowe, na zlecenie Wodociągów Miejskich (przebudowa i budowa kanalizacji sanitarnej, wodociągowej i deszczowej). Prace „weszły�? już w skrzyżowanie i ruch kierowany jest przez pracownika wykonawcy robót.

 

Utrudnienia na ul. Górnej dopiero się jednak szykują. Prawdopodobnie pod koniec wakacji lub zaraz po nich rozpocznie się modernizacja sieci wodociągowej, przebudowa i budowa kanalizacji sanitarnej i wodociągowej. Ze względu na jeden pas ruchu, można się spodziewać zamknięcia dla ruchu tej ulicy na czas prowadzonych robót. Wiemy, że powinny się one zakończyć w listopadzie tego roku.

O rozpoczęciu robót wodociągowych i utrudnieniach w ul. Górnej postaramy się informować na bieżąco, przed planowanym terminem prac.

Roman Furciński

Zgłoś info!

Zauważyłeś utrudnienia na drogach?
Poinformuj nas sms-em lub mailem!

603 216 702 redakcja@radommoto.pl

Może Cię zainteresować:

  • Logo Jobsora

Kontakt