• Ster_Tiguana_Hybrid_1300x260px-1-
  • Ster_Tiguana_1300x260px-1-_-1-

Aktualności

708a7rondo_dziury

Dziury na rondzie Popiełuszki mają zniknąć

21 kwietnia 2021

 

Otrzymaliśmy odpowiedź na naszą publikację dotyczącą dziur w jezdni na rondzie ks. Popiełuszki. Wykonawca robót ma naprawić nawierzchnię.

 

W środę zamieściliśmy tekst o tym, że na nowo oddanej drodze – na rondzie ks. Popiełuszki (popularnie zwane kozienickim), w dwóch miejscach już są dziury w jezdni. Dzień wcześniej zgłosiliśmy sprawę Radosławowi Witkowskiemu, prezydentowi Radomia, Mateuszowi Tyczyńskiemu, zastępcy prezydenta oraz do Miejskiego Zarządu Dróg i Komunikacji.

Wczoraj otrzymaliśmy odpowiedź na zadane przez nas pytania.

 

– Firma Budromost, wykonawca nawierzchni na rondzie ks. Jerzego Popiełuszki i w okolicach ulicy Kozienickiej, została zobowiązana przez MZDiK do naprawy ubytków jakie pojawiły się w nawierzchni. Firma wykona te prace na własny koszt, w ramach gwarancji. Jeszcze w tym tygodniu zaplanowane zostało spotkanie z firmą Budromost, na którym Miejski Zarząd Dróg i Komunikacji będzie oczekiwał wyjaśnień od wykonawcy w kwestii jakości asfaltu. Chcemy poznać przyczyny tak szybkiej degradacji asfaltu użytego w tym rejonie, by móc uniknąć podobnych sytuacji w przyszłości – napisał Dawid Puton, rzecznik Miejskiego Zarządu Dróg i Komunikacji.

 

Dobrze, że jest szybka reakcja. My również, tak jak mieszkańcy Radomia, jesteśmy ciekawi przyczyny szybkiej degradacji asfaltu na rondzie.

Roman Furciński

Zgłoś info!

Zauważyłeś utrudnienia na drogach?
Poinformuj nas sms-em lub mailem!

603 216 702 redakcja@radommoto.pl

Może Cię zainteresować:

  • Logo Jobsora

Kontakt