[X]

Nasz serwis korzysta z "ciasteczek". Więcej informacji znajdziesz klikając na ten link.

WWW
RSS Youtube


NOWOŚCI

Jesteś tutaj: Strona główna

Zginęły dwie osoby, przez ludzką nieostrożność
  Nieustąpienie pierwszeństwa przez kierowcę ciężarówki było przyczyną wczorajszego tragicznego zderzenia trzech pojazdów w Gielniowie. W wypadku zginęło dwóch mężczyzn, w wieku 67 i 42 lat.   Do wypadku doszło ok. godz. 15 na skrzyżowaniu dróg, drodze krajowej nr 12 (Piotrków Trybunalski – Radom) i drodze wojewódzkiej nr 728 (Grójec – Końskie). To jedno z bardziej niebezpiecznych skrzyżowań w ... więcej »
Sprawa parkingu do prokuratura
  Parking przy ul. Kelles-Krauza został wyremontowany za ok. 600 tys. zł. Miał być obiektem typu „Parkuj i Jedź” (Park & Ride). Okazało się jednak, że trzeba zrobić kapitalny remont. Dariusz Wójcik, radny miejski z Prawa i Sprawiedliwości, zgłosił sprawę do prokuratury.   Wielopoziomowy parking „Park & Ride” przy ul. Kelles-Krauza (przy skrzyżowaniu z ul. Malczewskiego) jest zaprzeczeni... więcej »
Stan dróg. Na którym miejscu jest Polska?
  Holandia, Szwajcaria i Austria mają najlepsze drogi w Europie. Polska znalazła się na 20. miejscu wśród państw zrzeszonych w Unii Europejskiej. Na świecie plasujemy się na 57. pozycji. Tak wynika z raportu Światowego Forum Ekonomicznego za 2019 rok.   Raport, który dotyczy m.in. jakości infrastruktury drogowej na świecie opublikował rankomat.pl. Niestety, Polska nie wypada dobrze w tym rankin... więcej »
Odcinek ul. 25 Czerwca został zamknięty dla ruchu!
  Dziś rano został zamknięty dla ruchu fragment ul. 25 Czerwca, od ronda Mikołajczyka do skrzyżowania z ul. Sienkiewicza. Kierowców czekają kilkumiesięczne objazdy.   Rozpoczęła się inwestycja Wodociągów Miejskich – modernizacja sieci kanalizacyjnej i sanitarnej – w ul. 25 Czerwca, od ronda Mikołajczyka do skrzyżowania z ul. Słowackiego. Nieprzejezdny jest odcinek od ronda do ul. Sienkiewicza, ... więcej »
Przywrócenie kursów miejskich autobusów
  Od jutra, 22 maja zostaną przywrócone powszednie rozkłady jazdy autobusów linii 2, 4, 7, 9, 11 i 25 w dni robocze. Będą objazdy na ul. 25 Czerwca.   Jak informuje Miejski Zarząd Dróg i Komunikacji od jutra będą zmiany następujących linii komunikacji miejskiej: - linia 2: uwzględnienie w rozkładzie objazdu odcinka ul. 25 Czerwca wraz z przywróceniem powszedniego rozkładu jazdy w dni robocze; ... więcej »
Tragiczny wypadek
  55-letni mężczyzna zginął we wtorek w wypadku drogowym w Chynowie, w powiecie grójeckim. Rowerzysta nie przeżył zderzenia z pojazdem ciężarowym.   Ze wstępnych informacji policjantów wynika, że do tragedii doszło ok. godz. 10.35 w Chynowie na ul. Słonecznej (stara droga krajowa nr 50). Z drogi podprządkowanej wyjechał pojazd ciężarowym, tzw. betoniarka. Kilkadziesiąt sekund później doszło do ... więcej »
Strefa płatnego parkowania nadal wolna od opłat
  Parkując auto w centrum Radomia nadal nie trzeba za to płacić. Rada Miejska nie przyjęła wczoraj uchwały odwołującej zawieszenie funkcjonowania Strefy Płatnego Parkowania Niestrzeżonego.   20 marca, do odwołania, prezydent miasta Radosław Witkowski zawiesił pobieranie opłat w związku z rozprzestrzenianiem się koronawirusa. Projekt uchwały odwołującej zawieszenie pobierania opłat był rozpatryw... więcej »
Zmiana organizacji ruchu na al. Wojska Polskiego
  Od poniedziałku – 25 maja, rano, zmieni się organizacja ruchu na al. Wojska Polskiego. Ruch kołowy w obu kierunkach będzie przełożony z jezdni zachodniej na nową jezdnię wschodnią, tę po stronie lotniska. Wlot  od ul. Odrodzenia, w rejonie ogródków działkowych, pozostaje zamknięty dla ruchu aż do odwołania.   Jak informuje Miejski Zarząd Dróg i Komunikacji, zmiana organizacji ma nastąpić ok. ... więcej »
Zderzenie czterech samochodów w Małęczynie
  Wczoraj, na drodze krajowej nr 12 w podradomskim Małęczynie zderzyły się cztery pojazdy. Kierowca jednego z nich trafił do szpitala.   Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że w kierunku Radomia jechał osobowy volkswagen. 29-letni kierowca tego auta, mieszkaniec Radomia, zaczął wyprzedzać pojazd ciężarowy, ale nie upewnił się, czy będzie to bezpieczne i zderzył się czołowo z jadącym z napr... więcej »
Mazda rozpoczęła produkcję swojego pierwszego modelu o napędzie elektrycznym
  Mazda MX-30 jest pierwszym modelem o napędzie elektrycznym w gamie aut japońskiej marki. Ten kompaktowy SUV ma mieć zasięg do ok. 200 km.   Produkcja rozpoczęła się w ubiegłym tygodniu w fabryce w Hiroszimie. Mazda MX-30 wyposażona jest w napęd e-Skyactiv, układ napędowy na przednie koła, silnik elektryczny na prąd przemienny o mocy 107 kW (145 KM) zasilany z akumulatora litowo-jonowego o poj... więcej »

(1 na 519) Następna


NAJNOWSZE KUPIĘ/SPRZEDAM/WYNAJMĘ
Zdjęcie Sprzątanie po zmarłych
Sprzątanie po z... 1.00
Zdjęcie Honda Civic 1,4 z 2002  r. (VII), 90 KM, benzyna, hatchback, srebrny, manualna skrzynia biegów, przebieg 191 689 km.
Honda Civic 1,4... 7500.00
PARTNERZY

 

 

 

 

 

 

       

 

30 maja 2020 03:31
Imieniny:
Feliksa, Ferdynanda, Zdzisława

 
Profil


Zarejestruj się

 
Facebook
Zgłoś info
Zauważyłeś utrudnienia na drogach?
Poinformuj nas sms-em!

603 216 702

Gdzie najtańsze paliwo


RADOM 
3,79 - stacja przy ul. Czarnieckiego
RADOM
3,77 - stacja przy ul. Czarnieckiego
RADOM
. - .....
RADOM
1,74
 - stacja autogaz przy ul. Czarnieckiego
Uwaga! Ceny podawane są na podstawie własnych obserwacji i zgłoszeń od internautów.

 

Statystyki dnia 28.05.2020
kraj
wypadki drogowe - 67
zabici w wypadkach - 8
ranni w wypadkach - 76
zatrzymani nietrzeźwi kierujący - 203
źródło:  www.policja.pl
 
27.05.2020
wypadki drogowe - 2
zabici w wypadkach - 0
ranni w wypadkach - 2
zatrzymani nietrzeźwi kierujący - 13
źródło:  www.kwp.radom.pl
Województwo mazowieckie (beZ garnizonu stołecznego warszawskiego)
Radom
17.02.2020
wypadki drogowe - 1
zabici w wypadkach - 0
ranni w wypadkach - 1
kolizje -11
ilość zatrzymanych nietrzeźwych kierujących - 2
zatrzymane prawo jazdy za przekroczenie dopuszczalnej prędkości na obszarze zabudowanym - 0
źródło:  WRD KMP Radom
 
KALENDARZ DZIAŁAŃ:

"Bezpieczne przejście"  - w codziennej służbie , działania wzmożone raz w miesiącu

"Widoczny na drodze-bezpieczny po zmroku" - w codziennej służbie, działania wzmożone raz w miesiącu

 
 
UTRUDNIENIA W MIASTACH