W najbliższy czwartek, 31 grudnia, większość autobusów będzie jeździła do godz. 20. Wyjątkiem będą linie nr 4, 7, 9, 10 i 16.
Jak informuje Miejski Zarząd Dróg i Komunikacji, w Sylwestra – 31 grudnia, autobusy będą jeździły według rozkładów powszednich, ale kursowanie będzie skrócone do godz. ok. 20. Wyjątkiem będą linie 4, 10 i 16, które będą jeździć bez ograniczeń oraz linii 7 i 9, które będą jeździły całą noc, ale z ograniczoną częstotliwością w godzinach ok. 21:00-0:00.
Ostatnie pełne kursy rozkładowe zostaną wykonane o poniższych godzinach:
– linia 1: o 19:38 z pętli Os. Południe i o 19:48 z pętli Os. Gołębiów I;
– linia 2: o 19:36 z pętli Idalin i o 19:49 z pętli Os. Zamłynie;
– linia 3: o 19:38 z pętli Idalin i o 20:00 z pętli Os. Michałów;
– linia 5: o 19:39 z pętli Sadków / Lotnisko i o 19:47 z pętli Pruszaków;
– linia 6: o 19:35 z pętli Godów i 19:41 z pętli Milejowice / Cerekiewska;
– linia 7: o 21:05 z pętli Os. Południe (kolejne kursy o 21:25, 22:27, 23:17) i o 21:08 z pętli Os. Michałów (kolejne kursy o 21:28, 22:28, 23:08);
– linia 8: o 19:50 z pętli Halinów i o 19:55 z pętli Kierzków;
– linia 9: o 21:19 z pętli Os. Prędocinek (kolejne kursy o 22:05, 22:51, 23:17) i o 21:17 z pętli Os. Gołębiów I (kolejne kursy o 21:37, 22:08, 22:51, 23:20);
– linia 11: o 19:42 z pętli Os. Gołębiów II / Paderewskiego i o 19:52 z pętli Idalin;
– linia 12: o 19:07 z pętli Os. Południe i o 20:08 z pętli Wincentów;
– linia 13: o 19:40 z pętli Józefów / Szpital i o 19:58 z pętli Os. Wośniki;
– linia 14: o 19:34 z pętli Os. Południe i o 19:48 z pętli Sadków / Lotnisko;
– linia 15: o 19:45 z pętli Kaptur i o 19:54 z pętli Janiszpol;
– linia 17: o 19:32 z pętli Potkanów / Stalowa i o 19:53 z Gołębiów / Zubrzyckiego;
– linia 18: o 19:45 z pętli Dworzec PKP (o 20:13 z przystanku Kozłów);
– linia 19: o 19:33 z pętli Malenice i o 19:39 z pętli Obozisko;
– linia 21: o 19:35 z pętli Wólka Klwatecka i o 19:50 z pętli Os. Prędocinek;
– linia 23: o 19:54 z pętli Wólka Klwatecka / Mroza i o 20:01 z pętli Zenonów;
– linia 24: o 19:32 z pętli Długojów Górny i o 20:05 z pętli Os. Michałów;
– linia 25: o 19:11 z pętli Potkanów / Stalowa i o 19:53 z pętli Os. Prędocinek;
– linia 26: o 19:31 z pętli Wernera / Mireckiego i o 20:05 z pętli Myśliszewice.
W kolejnych dniach autobusy będą kursować według poniższych rozkładów:
– 1 stycznia 2016 roku (piątek, Nowy Rok): według rozkładów niedzielnych;
– 2 stycznia 2016 roku (sobota): według rozkładów sobotnich;
– 3 stycznia 2016 roku (niedziela): według rozkładów niedzielnych.