[X]

Nasz serwis korzysta z "ciasteczek". Więcej informacji znajdziesz klikając na ten link.

WWW
RSS Youtube


NOWOŚCI

Jesteś tutaj: Strona główna

GDDKiA nie odpowiada na pytania
  Czy jest już decyzja w sprawie przebiegu nowej drogi ekspresowej S12 przez region radomski? Czy prawdą jest, że al. Wojska Polskiego w Radomiu nie ma już statusu drogi krajowej nr 9? Te pytania zadaliśmy tydzień temu Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad. Do tej pory nie otrzymaliśmy odpowiedzi.   W ubiegłym piątek, 21 lutego, przesłaliśmy do Jana Krynickiego, rzecznika GDDKiA, dwa p... więcej »
Kto widział to zdarzenie?
  Radomscy policjanci poszukują świadków zdarzenia drogowego w dniu 18 lutego ok. godz. 21 w Dąbrówce Podłężnej, w gminie Zakrzew. Przy sklepie spożywczym kierujący motorowerem piaggio najechał na zaparkowane audi. Wszystkie osoby mogące pomóc w ustaleniu okoliczności tego wypadku proszone są o kontakt z Wydziałem Dochodzeniowo-Śledczym Komendy Miejskiej Policji w Radomiu osobiście lub telefonicz... więcej »
Zmieniają się numery telefonów do komend Policji
  Od poniedziałku, żeby dodzwonić się do jednostki Policji, zamiast numeru kierunkowego trzeba wybierać numer 47, czyli tzw. wyróżnik Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji. Działają również dotychczasowe numery, sprawdziliśmy. Tak będzie jeszcze przez pół roku.   Dzwoniąc do jakiejś jednostki Policji nie trzeba będzie wybierać numeru kierunkowego (zmianie ulega sposób wybierania numer... więcej »
Ustąpić komuś drogi to nie jest hańba!
  Jesteśmy coraz lepszymi kierowcami, ale to czego nam brakuje to poszanowanie dla drugiego kierowcy – uważa Gosia Rdest, pierwsza Polka ścigająca się regularnie w profesjonalnych zawodach samochodowych.   Ciągle pracujemy nad tym, żeby poruszanie się po drogach było sprawniejsze, przyjemniejsze i bezpieczniejsze. Jedni starają się, żeby faktycznie tak było – jeżdżą zgodnie z przepisami, są k... więcej »
Prezentacja zespołu Alfa Romeo Racing ORLEN Team
  Robert Kubica znowu będzie miał okazję uczestniczyć w zawodach Formuły 1. Jest kierowcą rezerwowym ekipy Alfa Romeo Racing ORLEN, w której pierwszoplanowymi postaciami będą Fin Kimi Raikkonen i Włoch Antonio Giovinazzi. Dziś w Warszawie odbyła się prezentacja zespołu i bolidu. Oglądał go nawet prezydent RP Andrzej Duda.   To, że prezentacja zespołu i bolidu odbyła się w Warszawie, wcale nie j... więcej »
Policja podsumowała ferie zimowe. Było więcej wypadków
  Więcej wypadków i więcej osób rannych na drogach województwa mazowieckiego. Cztery osoby zginęły w zdarzeniach drogowych. To jest bilans dwóch tygodni tegorocznych ferii zimowych.   Mazowieccy policjanci podsumowali ferie na podległym sobie terenie (z wyłączeniem Warszawy i powiatów do niej przyległych). Było gorzej przed rokiem. W tym roku doszło do 74 wypadków (w 2019 roku – 66), w których ... więcej »
Bez pobłażania za przekroczenie dozwolonej prędkości
  Jeżeli ktoś ma ciężką nogę za kierownicą, to dziś może to szczególnie odczuć. Policjanci zwracają uwagę, żeby jeździć tak jak nakazują znaki ograniczenia prędkości. Za przekroczenie szybkości posypią się mandaty.   Dzisiejsza akcja - „Prędkość”, ma wymiar ogólnopolski, więc niech ktoś, kto ma zamiar przejeżdżać przez inne województwa niż zamieszkania, nie myśli, że uniknie odpowiedzialności z... więcej »
Chyba przesadzili z załadunkiem
  68 ton zamiast dopuszczalnych 40 ważyła ciężarówka z przyczepą, która przewoziła skóry w dwóch kontenerach morskich. Przeładowany samochód miał niesprawny system oczyszczania spalin i uszkodzony układ ABS. Kierowca dopuścił się naruszeń norm czasu pracy.   Wczoraj, patrol Inspekcji Transportu Drogowego z Radomia w Krogulczy Suchej, w powiecie szydłowieckim, zatrzymał do kontroli ciężarówkę. U... więcej »
Szczególny rok Roberta Kubicy
  Alfa Romeo Racing ORLEN to nowy zespół Formuły 1, w której znalazł się Robert Kubica, nasz jedyny do tej pory rodak w tej elitarnej kategorii zawodów wyścigowych motorsportu. Jest świadomy swojej roli, że nie będzie walczył o mistrzostwo i punkty dla zespołu. Będzie służył doświadczeniem i radą, które mają zaowocować korzyścią dla całej drużyny.   Poprzedni sezon był bardzo nieudany dla Rober... więcej »
Zmarł Maciej Jaśkiewicz, były piłkarz Radomiaka
  Odeszdł Maciej Jaśkiewicz, jeden z najbardziej znanych piłkarzy w historii klubu Radomiak Radom. Przez półtorej dekady był podstawowym zawodnikiem zespołu, jego kapitanem, później trenerem adeptów piłki nożnej. W maju obchodziłny 71 urodziny. Pogrzeb odbędzie się jutro, w poniedziałek.   Jeżeli byśmy zapytali starszych kibiców drużyny piłkarskiej Radomiaka (absolutnie nic nie ujmując młodszem... więcej »

(1 na 505) Następna


NAJNOWSZE KUPIĘ/SPRZEDAM/WYNAJMĘ
Zdjęcie Sprzątanie po zmarłych
Sprzątanie po z... 1.00
Zdjęcie Honda Civic 1,4 z 2002  r. (VII), 90 KM, benzyna, hatchback, srebrny, manualna skrzynia biegów, przebieg 191 689 km.
Honda Civic 1,4... 7500.00
PARTNERZY

 

 

 

 

 

 

       

 

29 lutego 2020 07:07
Imieniny:
Romana, Oswalda, Cyryla

 
Profil


Zarejestruj się

 
Facebook
Zgłoś info
Zauważyłeś utrudnienia na drogach?
Poinformuj nas sms-em!

603 216 702

Gdzie najtańsze paliwo


RADOM 
4,45 - stacja 1, 2, 3 przy ul. Czarnieckiego
RADOM
4,53 - stacja 1, 2, 3 przy ul. Czarnieckiego
RADOM
4,88 - stacja 1, 2, 3 przy ul. Czarnieckiego
RADOM
1,99
 - stacja autogaz przy ul. Kozienickiej
 
Uwaga! Ceny podawane są na podstawie własnych obserwacji i zgłoszeń od internautów.

 

Statystyki dnia 19.02.2020
kraj
wypadki drogowe - 59
zabici w wypadkach - 4
ranni w wypadkach - 61
zatrzymani nietrzeźwi kierujący - 155
źródło:  www.policja.pl
 
19.02.2020
wypadki drogowe - 2
zabici w wypadkach - 1
ranni w wypadkach - 1
zatrzymani nietrzeźwi kierujący - 12
źródło:  www.kwp.radom.pl
Województwo mazowieckie (beZ garnizonu stołecznego warszawskiego)
Radom
17.02.2020
wypadki drogowe - 1
zabici w wypadkach - 0
ranni w wypadkach - 1
kolizje -11
ilość zatrzymanych nietrzeźwych kierujących - 2
zatrzymane prawo jazdy za przekroczenie dopuszczalnej prędkości na obszarze zabudowanym - 0
źródło:  WRD KMP Radom
 
KALENDARZ DZIAŁAŃ:

"Bezpieczne przejście"  - w codziennej służbie , działania wzmożone raz w miesiącu

"Widoczny na drodze-bezpieczny po zmroku" - w codziennej służbie, działania wzmożone raz w miesiącu

 
 
UTRUDNIENIA W MIASTACH