[X]

Nasz serwis korzysta z "ciasteczek". Więcej informacji znajdziesz klikając na ten link.

WWW
RSS Youtube


NOWOŚCI

Jesteś tutaj: Strona główna

Wiadukt w ul. Żeromskiego. Czy będzie drugi przetarg?
  Oferty złożone na opracowanie dokumentacji projektowe wiaduktu łączącego ulice Żeromskiego i Lubelską przekraczają znacznie kwotę zarezerwowaną przez Miejski Zarząd Dróg i Komunikacji, dowiedzieliśmy się nieoficjalnie od jednej z osób zorientowanej w sprawie. Czy to oznacza, że nie będzie ona gotowa do końca listopada?   Oferty można było składać do 15 marca (o koncepcji Miejskiej Pracowni Ur... więcej »
Chciał przejechać policjantów
  25-letni motocyklista z gminy Rusinów nie zatrzymał się do kontroli drogowej, próbował przejechać policjantów i uciec. To nie wszystkie jego "grzeszki", za które stanie przed sądem.   Do zdarzenia doszło na terenie powiatu przysuskiego. Policjanci, mając podejrzenia co do kierującego motocyklem, postanowili zatrzymać go do kontroli drogowej. Dali wyraźne sygnały do zatrzymania, jednak kierują... więcej »
Sprawdzali prędkość i jazdę w pasach
  Dwie akcje przeprowadzili radomscy policjanci. Podczas jednej sprawdzali stosowanie się do dozwolonej prędkości, w drugiej czy podróżujący autami zapinają pasy bezpieczeństwa.   W akcji "Prędkość" policjanci zwracali szczególną uwagę na przekraczanie dozwolonej prędkości. Skontrolowali ok. 150 pojazdów. Ponad 100 kierujących przekroczyło dozwoloną prędkość. Zostali za to ukarani mandatami kar... więcej »
Z promilami za kierownicą
  Ok. 2 promili alkoholu w organizmie miała pani, która dziś rano spowodowała kolizję na ul. Kozienickiej w Radomiu. Uderzyła w tył pojazdu ciężarowego.   Do zdarzenie doszło dziś przed godz. 7. Według wstepnych ustaleń policjantów, volkswagen passat uderzył w tył pojazdu ciężarowego. Nikomu nic się nie stało. Autem osobowym kierowała pani. Policjanci sprawdzili stan trzeźwości kobiety. Okazał... więcej »
Ruszy przetarg na przebudowę ul. Żółkiewskiego i al. Wojska Polskiego?
  Jest szansa, że w najbliższych tygodniach miasto ogłosi przetarg na przebudowę ul. Żółkiewskiego od nowo wybudowanego wiaduktu do ronda i al. Wojska Polskiego. Z budżetu państwa jest na ten cel ponad 93 mln zł.   Umowę na wspomnianą inwestycję podpisali wojewoda mazowiecki i prezydent Radomia. Prezydent uzależnia jednak ogłoszenie przetargu od decyzji rajców miejskich o wpisaniu zadania do bu... więcej »
Noga z gazu - policyjna akcja
  Czy wiecie, że przy prędkości samochodu osobowego 50 km/h droga całkowitego zatrzymania wynosi prawie 30,5 m? A przy 70 km/h do zatrzymania auta dojdzie po 50 m? Zbyt szybka jazda często prowadzi do groźnych i tragicznych wypadków.   Od początku tego roku do 11 marca, na drogach garnizonu mazowieckiego (z wyłączeniem Warszawy i przylegających do niej powiatów) podległego Komendzie Wojewódzkie... więcej »
Odwołane poszukiwania
  Radomscy policjanci odwołali poszukiwania zaginionego Jana Orlickiego, mieszkańca Radomia. Jak poinformowali, mężczyzna się znalazł. Dotarł do domu. więcej »
Zaginął mężczyzna
  Komenda Miejska Policji w Radomiu poszukuje Jana Orlickiego, mieszkańca Radomia.   Mężczyzna w czwartek, 15 marca, wyszedł z domu i do chwili obecnej nie nawiązał kontaktu z rodziną. Jan Orlicki ma ok. 165 cm wzrostu, szczupłą budowę ciała, twarz okrągłą, włosy krótkie siwe, niepełne uzębienie. W dniu zaginięcia był ubrany w niebieskie, jeansowe spodnie, jeansową kurtkę i czarną czapkę z dasz... więcej »
Proces Kewina K. Kolejne wnioski obrońców
  Nie widać końca procesu Kewina K., oskarżonego o spowodowanie w 2016 roku tragicznego wypadku w Wierzbicy, w którym zginęły trzy osoby. Obrońcy złożyli wniosek o przesłuchanie neurologa.   Wydawać by się mogło, że proces 20-letniego mężczyzny powoli dobiega końca. Jego obrońcy składają jednak kolejne wnioski. Podczas dzisiejszego procesu złożyli wniosek o powołanie biegłego neurologa, który m... więcej »
Uprzejmi kierowcy wśród nas
  Zatrzymanie się przed przejściem, żeby ustąpić pierwszeństwa pieszym - to zachowania, za które wyróżniliśmy kolejnych, kulturalnych kierowców w Radomiu. Do tego grona dołączyli Dorota Stępniewska, Daniel Kiraga i Bartłomiej Bukalski.   We wtorek, razem z policjantami Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Radomiu przeprowadziliśmy kolejną akcję "Jestem uprzejmym kierowcą" w rama... więcej »

(1 na 391) Następna


NAJNOWSZE KUPIĘ/SPRZEDAM/WYNAJMĘ
Zdjęcie Rolki dla dziewczynki
Rolki dla dziew... 60.00
Zdjęcie nosidełko/fotelik samochodowy
nosidełko/fotel... 100.00
PARTNERZY

 

 

 

 

 

 

       

 

19 marca 2018 09:49
Imieniny:
Józefa, Bogdana, Laili

 
Profil


Zarejestruj się

 
Facebook
Zgłoś info
Zauważyłeś utrudnienia na drogach?
Poinformuj nas sms-em!

603 216 702

Gdzie najtańsze paliwo


RADOM 
4,45 - stacja 1, 2, 3 przy ul. Czarnieckiego
REGION
... - ........
RADOM
4,53 - stacja 1, 2, 3 przy ul. Czarnieckiego
REGION
... - ..........
RADOM
4,88 - stacja 1, 2, 3 przy ul. Czarnieckiego
REGION
... - .........
RADOM
1,99
 - stacja autogaz przy ul. Kozienickiej
REGION
... - .....
Uwaga! Ceny podawane są na podstawie własnych obserwacji i zgłoszeń od internautów.
 

 

Statystyki dnia 18.03.2018
kraj
wypadki drogowe - 44
zabici w wypadkach - 5
ranni w wypadkach -  50
zatrzymani nietrzeźwi kierujący - 191
źródło:  www.policja.pl
województwo mazowieckie (bez garnizonu stołecznego warszawskiego)
18.03.2018 r.
wypadki drogowe - 1
zabici w wypadkach - 0
ranni w wypadkach - 1
zatrzymani nietrzeźwi kierujący - 13
źródło:  www.kwp.radom.pl
 
Radom
16-18.03.2018 r.
wypadki drogowe - 0
zabici w wypadkach - 0
ranni w wypadkach - 0
kolizje - 46
zatrzymani nietrzeźwi kierujący - 1
zatrzymane prawo jazdy za przekroczenie dopuszczalnej prędkości na obszarze zabudowanym - 1
źródło:  WRD KMP Radom
 
KALENDARZ DZIAŁAŃ:

19.03.2018 - Trzeźwość w przewozie osób 
27.03.2018 - Niechronieni uczestnicy ruchu drogowego 
30.03.2018 - Prędkość 
30.03-02.04.2018 - Bezpieczny weekend

 

"Bezpieczne przejście"  - w codziennej służbie , działania wzmożone raz w miesiącu

"Widoczny na drodze-bezpieczny po zmroku" - w codziennej służbie, działania wzmożone raz w miesiącu

 
 
UTRUDNIENIA W MIASTACH